İNTERNETTE PARA KAZANIN!!

Bugün bir çok Türk ve yabancı sitede blogcu da gördüm Googledan daha kolay para kazanmanın yolları. Bende merak ettim ve üye oldum buyrun size de sunuyoru izlenimlerimi belki tutar denemekten ne kaybederim diye düşündüm. Tıpkı google da olduğu gibi denemeye başlıyorum. Buyrun sizde deneyin. Bir tık kadar yakın.

  

 Bu yeni yolun adı AGLOCO 

          

All Advantage diye bir şirket var. Bu şirket 1999 yılında elde ettiği kardan üyelerine pay vereceğini açıklamış ve 18 ay içinde 10milyon üyeye ulaşarak 120milyon doları üyelerine dağıtmıştı. Aynı şirket şimdi AGLOCO ile tekrar piyasaya çıktı ve gelirlerinin %90'ını üyelerine dağıtacağını duyurdu. Şu an AGLOCO ile ilgili reklam filmleri yurtdışındaki tv'lerde gösteriliyor. Öyle çok ilgi var ki herkes üye olup başkalarını da üye yapmak için çaba sarfediyor. Çünkü üye yaptığınız her kişi kazancınızı daha da artıracak.
 
 
Üye olduktan sonra küçük bir viewbar indirerek bilgisayarımıza kuracağız.  Bu viewbar henüz geliştirilme aşamasında, şirket şubat sonu yada mart ayında hazır olacağını belirtiyor ve mail olarak size gelecekmiş. Bu viewbar başlat menüsünün yanında yer alacak ve internette geçirdiğimiz süreye göre ne kadar kazandığımızı belirleyecek. Tek yapmamız gereken internetteyken viewbarı açık tutmak ve aramalarımızı Google'da değil bu viewbar üzerinden yapmak. Bu arada siz üye sayınızı olabildiğince artırmaya çalışın. Çünkü hem Agloco şu an beta aşamasında ve bu aşamada üye olan kişilere bir takım sürprizleri olacağı duyuruldu, hemde kazancınız üye sayınızla doğru orantılı olarak artacak.
 
 
view barın görüntüsü başlat menüsünün hemen üzerinde yer alacak.
 
Agloco ile Nasıl Para Kazanabilirsiniz ?
 
1.Üyeler Viewbar'ı çalıştırarak Agloco'nun gelirlerine ortak olurlar.
2.Üyeler Viewbar'ı kullandıkları orana göre Agloco hisselerine sahip olabilirler.
3.Bir üye Agloco'ya ne kadar çok üye kazandırırsa o kadar çok kazanır. Çünkü Agloco, üyelerin sahip olduğu bir oluşumdur. Bu da gösteriyor ki ne kadar çabuk üye olursanız o kadar çok kazanma şansınız artar çünkü bu sürede daha fazla üye bulabilirsiniz.
4.Viewbar'da reklamı yapılan ürünlerden üyeler de komisyon alacaklardır.
AGLOCO üyeleri olarak iki şekilde kazanacak. Hisse ve nakit şeklinde.
HİSSEAGLOCO ya kazandırdığımız her üyenin yaklaşık değerinin 30$ olacağı öngörülüyor.

 
 
Yani bence siz de bir deneyin belki sizde kazanırsınız.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !